19:08 - 16 Nisan 2014 Çarşamba
ONLİNE RANDEVU ( İNTERNET ÜZERİNDEN HASTANE RANDEVU ALMA )

Avea Fatura Sorgulama

 

Avea Borç Sorgulama – Fatura öğrenme Sistemi

Türkiye’nin en hızlı büyüyen operatörlerinden biri olan Avea %99’un üzerinde bir kapsama alanına sahip olduğu için milyonlarca aktif kullanıcısı bulunmaktadır. Özellikle mobil internet mekanizmalarının da artması ile birlikte insanlar hatları sadece telefon görüşmeleri olarak kullanmamaktadırlar. 3G, mobil internet ve benzeri özelliklerle de kullanılabilen Avea hatlar çok uygun kampanyalar ile müşterilerine cazip hale getirilebilmektedir. Meslek gurupları için gerçekleştirilen özel kampanyalar bu anlamda en ilgi çekici kampanyalardandır. Örneğin sağlıkçılar veya öğretmenler için özel tarifeler ile bu meslek guruplarının aralarındaki yoğun konuşmalardan faydalanarak uygun ödeme imkanları sunulmaktadır. Kullanıcı için en önemli konulardan biri muhakkak ki hattın çekim konusudur. Her yerde çeken bir hat telefon kullanıcısı için en önemli kriterlerin başında gelmektedir. Avea fatura sorgulama için yapmanız gereken şey Avea resmi internet sitesine girmek veya anlaşmalı bankaların sorgulama mekanizmalarından faydalanarak borcunuzu ödemenizdir. Avea fatura sorgulamalarında sizden istenen gerekli bilgileri sisteme girmeniz gerekmektedir. Bazı sistemler bu anlamda kişinin adını soyadını ve kimlik bilgilerini isterken bazıları ise sadece TC kimlik numarası veya Telefon numarası kullanarak Avea Fatura sorgulama sistemini devreye koymaktadır. Düzenli bir biçimde borçlarınızı ödemeniz durumunda sorunsuz bir biçimde hattınızı kullanabilirsiniz. Ancak zamanında ödenmeyen fatura borçları Avea hattınızın kapanmasına neden olacaktır.

 


“Avea Fatura Sorgulama” için 3 Yorum

  1. mehmet varol diyor ki:

    üzerime kayıtlı olan 0507 6696196 nolu telefonumun ayrıntılı fatura dökümünün internet adresine gönderilmesini arz ederim

  2. Hacı diyor ki:

    5054955220 no lu hattımı26 Ocak 2014 te Bimsel’e taşıdım ancak kalan borcumla ilgili bir bigi henüz gelmedi borcumu öğrenmek ve ödemek istiyorum.saygılarımla.

  3. editor diyor ki:

    Hacı bey Biz resmi site değiliz sorgulamayı avea müşteri merkezlerinde gerçekleştirebilirsiniz.

Aşağıdaki alandan konuya yorum yapabilirsiniz

(Lütfen argo kelimeler kullanmayınız ve küfür içeren cümleler kurmayınız. Aksi taktirde yorumunuz yayınlanmayacaktır.)

Sponsor Bağlantılar